Hästi läbimõeldud valgustuslahendus annab igale ruumile unikaalse ja kaasaegse näo ning seda oskuslikult fokusseerides tõstab esile kõik detailid, mis rohkem tähelepanu nõuavad. See tõde kehtib nii eluruumide kui ka kaubanduspinna puhul. Tehnoloogia kiire areng ärgitab ka ajaga kaasas käima ning atraktiivsuse kasvatamiseks uusi asju katsetama. Konkurentsis püsimiseks tuleb ju olla “naabrist parem”.
Energiasäästlikkus, pikk eluaeg, diskreetsus – need on mõned omadused pikas loetelus, millega võib iseloomustada LED valgustust. Nimetatu ei ole küll tehnika viimane sõna, kuid tänu valgustuslahenduse paindlikkusele tunduvad selle kasutusviisid peaaegu piiritud. Lennukas fantaasia võimaldab LED valgustite abil kujundada lausa ahhetamapanevaid tootestende ja kaubariiuleid. Seda asjaolu ongi meisterlikult ära kasutanud näiteks erinevad nimekad eksklusiivkaubamärgid, kes esinduskaupluste ja reklaamikampaaniate puhul midagi juhuse hooleks ei jäta. Kaubariiuli puhul on LED valgustuse esmasteks eelisteks selle lihtsus paigaldamisel ja minimaalne hooldusvajadus.
Tooteriiulile lisaks saab LED valgustust kasutada reklaampostrite nähtavuse suurendamiseks. Taustvalgustusega reklaamtahvel ja valguskastid leiavad üha sagedamini kasutust kaupluste vaateakendel ja seintel. LED valgustusega reklaamalused on ideaalne valik HoReCa sektorile, samuti kinnisvarabüroodele, pankadele, ilusalongidele ja meelelahutusasutustele ning samuti kaasaegsesse bürooruumi. Turule on jõudnud, traditsiooniliste raamiga reklaamtahvlitele lisaks, ka elegantse välimusega raamita ja magnetribaga alused, mis teevad postrite paigaldamise ning vahetamise mugavaks ja imelihtsaks.