Kaupluse mööbli valmistamisel on üsna laialt kohaldatud soonseina, mille kasutamine on aja jooksul kaubandusliku mööbli piiridest juba väljunud ning mitmefunktsionaalne sisselõigetega sein on leidnud oskuslikku kasutust ka koduses majapidamises.
Horisontaalsed sooned muudavad ruumi visuaalselt laiemaks ning piluseina kandepinnale on võimalik paigutada kandureid, piike, riiuleid ja taskuid. See annab lõputult kasutusvõimalusi erineva otstarbega ruumides, jättes samal ajal rohkem ruumi nii põranda- kui ka tööpinnale.
Garaazi või panipaiga seinale saab suurema vaevata asetada nii erinevad tööriistad kui ka jalgrattad ja aiavooliku. Näputöö huvilistele ning lastetoas suureks abiks käsitöö- ja kunstitarvete ning ka raamatute organiseerimisel.
Köögis võimalik kasutada pottide-pannide ja köögitarvikute paigutamisel, garderoobis seevastu aitab kogu meie kinga- või ehtekollektsiooni nähtavale sättida. Soontele saab asetada ka lillepotte ja -kaste, mis teeb väga mugavaks näiteks maitsetaimede kasvatamise.
Piluseina on saadaval erinevates värvitoonides ning seda on lisaks võimalik tellida ka just teile sobiva pealetrükiga.

Soonseina tellimiseks kirjutage info@meediagrupi.ee või külastage meid ja tutvuge materjaliga meie müügisaalis Liimi 8, Tallinn.

*Galeriis olevad pildid on illustratiivse sisuga.