Rootsi jaetarvikute suurtootja HL Display on rahvusvaheline ettevõte, mille esindusi ja edasimüüjaid võib leida rohkem kui 40 riigis üle maailma. KYTA Industries on HL partneriks Lõuna-Aafrika Vabariigis ning koostöös tarbekaupade gigandiga Procter & Gamble on hiljuti edukalt lõpule viidud kontseptsioonipoe projekt Johannesburgis. 10 valitud kaubamärgi (sh Ariel, Pantene, Gilette, Oral B, Always ja Pampers) tarbeks spetsiaalselt loodud kontseptsioon rakendati kaupluse keskkonda 10 nädalaga. Põhirõhk on asetatud puhastus- ja hügieenitoodetele ning tarbekosmeetikale.

Kombineerituna eritellimusel valminud eksponeerimislahendustega on HL Display toodetest suurprojektis laialdast kasutust leidnud järgmised tarvikud:

Ad’Lite LED valgustus, mis tõstab oluliselt kaubaartiklite nähtavust riiulil

Brandline riiuli esiprofiil, mis aitab selgelt tooteid segmenteerida ning erinevaid ilu- ja tervisetooteid ja -brände esile tuua

Optimal jagajate süsteem, mis säästab aega tooteriiulite korrastamisel ning hoiab tooteread organiseerituna

Slow Motion Pusher – aeglaselt ettepoole liikuva mehhanismiga tõukur, mis sobilik õrnema sisuga tootepakenditele, nt sigaretid, teepakid, kosmeetika jms.

HL Display ainus ametlik esindaja ja edasimüüja Eestis on Meediagrupi OÜ.
Projektimüügi info: HL Display tootejuht Tjorn Treu, tjorn@meediagrupi.ee.
Turundusalased küsimused: turundusjuht Evelyn Lume, evelyn@meediagrupi.ee

*Fotode autoriõigused: Kyta Industries