Käte desojaamad

Kriisist väljumiseks peab iga ettevõte vastutama oma klientide ja töötajate heaolu eest. Desinfitseerimisvahendite olemasolu on saanud ettevõtete ja kaubanduskeskuste sissepääsude juures uueks normiks. Käte mugavaks desinfitseerimiseks pakume nii automaatseid kui ka lukustatava ja ilma lukuta desovahendi hoidikuga desojaamasid kaubandus- ja teenindusasutustele kui ka teistesse avalikesse ruumidesse.

Desovahendi hoidjad on varustatud A4-formaadis klõpsuprofiiliga infotahvliga. Toestuse tagab 300×300 mm metalljalaga tugipost, mille viimistlus on vastupidav erinevatele kemikaalidele ja mida saab soovi korral tellida ka erinevates värvitoonides. Hoidiku valmistamisel on arvestatud, et selle kõrgus võimaldaks igas vanuses inimestel desojaama mugavalt kasutada (K 1500-1700 mm).

Automaatne desojaam on varustatud dosaatoriga, mille maht on 1l, dosaatori mudel võib erineda pildilolevast. Desinfitseerimisaine ei sisaldu komplektis.
Lukustatava desojaama hoidik on sobiv 0,5l ja 1l desoaine (Chemi-Pharm) pudelile, lukuta desojaama hoidiku puhul peab pudeli valikul arvestama põhja mõõduga 100×100 mm.

Küsi hinnapakkumist või saada tellimus järgmistele e-mailidele:

Erkki Tiitson – erkki@meediagrupi.ee
Kaspar Nõgu – kaspar@meediagrupi.ee

Vaata ka:
Multifunktsionaalne desojaam
Kaitseklaasid teenindusasutustele
Peavõruga näo kaitsevisiir

Galerii tehtud töödest