Eritellimusmööbel

Üle 25 aasta kogemust nii äriruumidesse kui ka eramutesse mõeldud eritellimusmööbli tootmise vallas on andnud meile laialdase teadmistebaasi meie klientide vajadustest. Tänu sellele oleme võitnud paljude koostööpartnerite poolehoiu ja usalduse nii Eestis kui ka välismaal.

Kaupluse sisustus

Pakume laialdast valikut kaupluse sisustust, mille hulgast leiab nii standard- kui ka erilahendusi – infoalustest reklaamtahvliteni ja kosmeetikastendist retseptuuri kapini.
Meie spetsialistide abil ja käe all valmivad lahendused vastavalt kaubanduskoha kontseptsioonile ja kliendi soovidele. Suudame pakkuda terviklikke kaupluse sisustuslahendusi butiigist hüpermarketini.

Materjalid

Kaasaegne tehnika võimaldab meil toota erinevaid mööblidetaile erinevatest materjalidest (sh puit, vineer, MDF, klaas, pleksiklaas, PVC, alumiinium, metall jne). Oma tootmiskompleks võimaldab meil olla paindlik ja täita tellimusi PVC-st ja pleksiklaasist toodetele ka väiksemates kogustes.

Lisaks omame kogemust MED-sertifikaadiga materjalidega, mis vastavad laevaehituses kohaldatavatele nõuetele ja asjakohasele tulekindlusklassile (nt. FIPRO® Light 500, Alucore®, Fireshield Marine® jne.)


LISAINFO JA PROJEKTIMÜÜK:

ERKKI TIITSONSuurklientide projektijuht
erkki[at]meediagrupi.ee
+372 52 93 242 | ET/RU/FI
KASPAR NÕGUProjektijuht
kaspar[at]meediagrupi.ee
+372 53 012 576 | ET/EN