Firmast

Alustasime 90ndate alguses Rootsi ja Itaalia kaupluse sisustuse maaletoojatena ning samal ajal sai meist ka Rootsi jaetarvikute suurtootja HL Display toodete volitatud edasimüüja Eestis. Tänaseks oleme tegevusvaldkonda oluliselt laiendanud – meil oma hoone, milles asuvad koos kontor, müügisaal ja mahukas laopind ning suur tootmine. Kaasaegsesse masinaparki kuuluvad lisaks nii laserlõikur, CNC-freespink kui ka erinevad kuumpainutuspingid ja paljud teised masinad.

Kaupade hea eksponeerimine suurendab märgatavalt kaupmeeste tulusid ja Meediagrupi missioon on pakkuda kaupmeestele võimalust luua läbi atraktiivse ja huvitava kaupluse sisustuse kliendile meeldiv ostukogemus. Teeme koostööd maailma juhtivate kaubanduse sisustus- ja eksponeerimislahendusi pakkuvate tootjatega. Meie tootevalikus on kõik kaupluse sisustuseks vajaminevad tooted, samuti valmistame PVC-st ja akrüülist standardlahendusi ja eritellimustooteid vastavalt kliendi soovile.

Oleme on sisustanud erinevaid kauplusi, müügikohti, tanklaid ja apteeke kaubandusliku inventari ja seadmetega, mis vastavad erinevate kaubagruppide spetsiifikale, kaupmehe maitsele ja majanduslikele võimalustele. Leiame ühiselt sobivad vahendid paremaks kaupade eksponeerimiseks ja müügitöö edendamiseks nii väikesesse kui ka suurde kauplusesse.

Tänu meie professionaalsusele ja kogemustele oskame läheneda igale projektile individuaalselt, toote ja teenuse kvaliteet ning kliendi rahulolu on meie prioriteet.

Meeldiva koostööni!
MEEDIAGRUPI OÜ