HL Display 2017-05-25T14:44:37+00:00

hl-logo_blue_with-correct-space

HL Display Group on Rootsi päritolu juhtiv rahvusvaheline ettevõte, mis pakub turunduse ja müügikoha kommunikatsiooniga seotud tooteid ja teenuseid.  Eesmärk – Sinu müügipinna oluline optimeerimine.

Laadi alla HL toodete kataloog (EN)

Selge tootegruppide jaotus kaubariiulil annab kliendile selge ülevaate ja pakkumiste hea nähtavus suurendab müüke. Ostlemise mugavus on kliendi jaoks esmatähtis, kuid samamoodi on oluline kaupluse personali töö ja ajakulu optimeerimine kaupade paigutamisel ja korrastamisel.
HL Display pakub laias valikus lahendusi igale vajadusele – iga kaubakategooria ja pakendi jaoks leidub vastav kontseptsioon.

Ad’Lite™

Valgustatud kaubariiul suurendab uuringute kohaselt toodete müüki kuni 19%. Ad’Lite™ LED valgustusel on lai kasutusala ning see muudab tooteriiuli atraktiivseks ja silmapaistvaks. Detailid on diskreetsed ja valguslahendus on kirgas, kuid energiasäästlik ja kauakestev ning peab vastu ka madalamatel temperatuuridel.

38474_haircoloration-botkyrka-after-2

Facer™

Facer™ on uuenduslik riiuli organiseerija, mis koosneb riiulile asetatavast reguleeritava laiusega raamist ja esiliistust. Väljatõmmatav raam rivistab kiirelt tooted, aidates optimeerida ajakulu kaupade paigutamisel ja korrastamisel.
Vähendab oluliselt klaaspakendi kahjustamise riski.

facer_ica-maxi_aug2012_img_2551

Next™

Hea nähtavus suurendab impulsiivostude tõenäosust ja müüki üldiselt. Next™ tõukursüsteem võimaldab mahutada suurema hulga tooteid ja säästab aega nende paigutamisel. Sobiv lahendus nii erinevate tekstiilitoodete kui ka pakendis toidukaupade presenteerimiseks. Tagatud nähtavus kuni rea viimase tooteni.

hl-next-choco-candy

3eBin™

Lahtiselt müüdav kaup pakub kliendile meelepärast võimalust doseerida ja kombineerida sobiv kogus toodet. 3eBin™ gravitatsioonijõu ja kühvli abil kasutatavad dosaatorid on keskkonnasõbralikud, vastupidavad ja hügieenilised ning neid on lihtne paigaldada. Tagatud on toodete värskus ja kvaliteet.

37173__mg_7148

Küsi lisa